Multiszlifierka RT-XS 28

szlifierka RT-XS 28

Multiszlifierka RT-XS 28

Dane techniczne multiszlifierki RT-XS 28:

  • Napięcie znamionowe 230 V ~ 50 Hz
  • Moc 280 W
  • Częstotliwość oscylacji 0- 10.000 / min
  • Powierzchnia ścierna: Okrąg ø 125 mm
  • Prostokąt 140 x 115 mm
  • Trójkąt 82x109x 106 mm
  • Długość kabla zasilającego 3 m

Multiszlifierka RT-XS 28 to marzenie zarówno każdego majsterkowicza zajmującego się drobnymi remontami we własnym domu oraz profesjonalnych pracowników budowlanych realizujących większe przedsięwzięcia. Jet to zasługa doskonałych parametrów technicznych, które znacznie ułatwiają pracę czyniąc ją szybszą i wydajniejszą jednocześnie dbając o zapewnienie wysokiego poziomu ochrony użytkowników. Bowiem ergonomia i bezpieczeństwo pracy to dwie zasady, którymi kierowali się producenci elektronarzędzia.

Jak sama nazwa wskazuje, multiszlifierka ma poszerzone możliwości pracy. Łączy w sobie trzy rodzaje szlifowania – szlifowanie mimośrodowe, oscylacyjne oraz typu delta. Dzięki temu w jednym niewielkim urządzeniu mieszczą się możliwości trzech szlifierek. Owocuje to zaoszczędzeniem miejsca na stanowisku pracy oraz pieniędzy. Nie trzeba kupować kilka urządzeń, wystarczy jedno w dodatku w rozsądnej cenie.  Ponadto, tego typu narzędzia są dopasowywane poprzez regulację obrotów do rodzaju obrabianego materiału. Gwarantuje to ochronę tworzywa przed uszkodzeniem. Kolejnym rewelacyjnym atutem jest możliwość ustawienia uchwytu w zależności od pozycji, w której wykonuje się pracę. Teraz bez problemu można szlifować powierzchnie pod rozmaitymi kątami. Dodatkowo, wymiana papieru ściernego, który jest na rzeczy, zdecydowanie przyspiesza i ułatwia pracę. Jeszcze jeden element zasługuje na szczególną uwagę – wyposażenie multiszlifierki w urządzenie odsysające do pył gwarantuje czystość pracy. Łączy się z tym również bezpieczeństwo, ponieważ nie istnieje ryzyko wdychania pyłu przez użytkownika narzędzia.  

W skład całego zestawu wchodzą różne rodzaje talerzy szlifujących: trójkątny, prostokątny i kolisty.  Ponadto, uchwyt dodatkowy, który jest regulowany, funkcja odsysania pyłu wraz z pojemnikiem na pył z filtrem, klips na kabel, uchwyt antypoślizgowy dodatkowo zapewniający zwiększone bezpieczeństwo używania narzędzia, regulator liczby obrotów oraz papiery ścierne. Wszystkie te elementy składają się na doskonałą całość w atrakcyjnej cenie.

Our website is protected by DMC Firewall!