Szlifierka stołowa BT-BG 150

szlifierka btbg150

Szlifierka stołowa BT-BG 150

Dane techniczne szlifierki stołowej BT-BG 150:

  • Napięcie znamionowe 230 V ~ 50 Hz
  • Moc 150 W S2 30 min.
  • Liczba obrotów 2 950 min-1
  • Średnica tarczy Ø 150 x 12,7 x 16 mm
  • Waga netto 6,0 kg

Czy zdarzyło Ci się kiedyś przerwać remont z powodu niewłaściwie przygotowanego sprzętu? A może miałeś wrażenie, że praca trwa całe wieki, czego przyczyną było zbyt tępe narzędzie? W każdej pracy budowlano-remontowej wymagane jest posiadanie odpowiednich narzędzi. Niektóre z nich ulegają stępieniu, dlatego ważne jest, aby każde stanowisko pracy było wyposażone w odpowiedni sprzęt, który na nowo przywróci ostrość narzędziom. Świetnie sprawdza się w tym szlifierka stołowa BT-BG 150. Ważne przy tym, aby urządzenie przeznaczone do szlifowania zapewniało wysoki stopień bezpieczeństwa użytkownikowi. Przy takim sprzęcie nie trudno bowiem o wypadek.

Producenci elektronarzędzia postarali się o zapewnienia możliwie wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Udało im się to osiągnąć dzięki dużym osłonom, które chronią przed iskrami. Urządzenie posiada także właściwości antywibracyjne oraz 4 gumowe podkładki, które zapobiegają ślizganiu się sprzętu na powierzchni, na której stoi. Dodatkowo, szlifierka ma metalowa obudowę odznaczającą się dużą wytrzymałością. Przy tym, narzędzie charakteryzuje się niewielkimi wymiarami oraz stosunkowo niską wagą. Zostało również estetycznie wykonane.

Ergonomia oraz bezpieczeństwo jakie zapewnione jest przy pracy ze szlifierką stołową BT-BG 150 sprawia, że warto wyposażyć w nią swoje stanowisko pracy. Efekty działania narzędzia zadowolą każdego, nie tylko najbardziej wymagającego domowego majsterkowicza, ale nawet profesjonalnego pracownika budowlanego. Wszystko to sprzyja lżejszej i szybszej pracy, a tym samym staje się ona bardziej wydajna.

W komplecie, do zestawu, producent dołączył dwa kamienie: grubo- i drobnoziarnisty. Dzięki temu szlifierka ma szersze zastosowanie, ponieważ nadaje się do ostrzenia różnego rodzaju narzędzi.

Warto zadbać, aby własne stanowisko pracy było wyposażone w jak najlepsze i odpowiednie elektronarzędzia. Przy ich wyborze należy kierować się szczególnie dwiema zasadami, takimi, jak ergonomia i bezpieczeństwo w pracy. Te warunki całkowicie spełnia szlifierka stołowa BT-BG 150 marki Einhell Blue. Należąc do niebieskiej linii produktów tej firmy, charakteryzuje się niebywałą precyzją w wykonaniu gwarantującą długą żywotność narzędzia.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!