Szlifierka do drobnych elementów KA511EKA

szlifierka KA511EKA

Szlifierka do drobnych elementów KA511EKA

Dane techniczne szlifierk do drobnych elementów KA511EKA:

  •             Pobór mocy: 260 W
  •             Prędkość przesuwu taśmy na biegu jałowym: 6000-10000 (obr/min)
  •             Wymiar stopy od narożnika do narożnika: 92 mm
  •             Mocowanie papieru ściernego na rzepy: tak
  •             Wyposażenie: kuferek, zestaw 10 akcesoriów (papiery ścierne)

Szlifierka do drobnych elementów KA511EKA  to doskonała propozycja dla wszystkich majsterkowiczów. Jej niewielkie rozmiary oraz waga sprawiają, że narzędzie bez przeszkód może znaleźć się na każdym domowym stanowisku pracy. Jednak tego typu elektronarzędzia to nie tylko sprzęt dla amatorów. Z pewnością praca przy użyciu szlifierki do drobnych elementów KA511EKA usatysfakcjonuje każdego fachowca wykonującego prace remontowe.

Przy pracy ze szlifierką szczególnie istotne jest zadbanie o odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Odpowiednie parametry techniczne gwarantują bezpieczną pracę, a także wydajną pracę, której cechą charakterystyczną jest ergonomia. Dla ułatwienia szlifowania konstrukcja narzędzia jest zwarta. Natomiast system mocowania papieru został tak zaprojektowany, by wymiana była szybsza i sprawniejsza. Umożliwiają to rzepy. Szlifierka ma również coś, co z pewnością zadowoli niejednego użytkownika. Remont wiąże się z ogromnym bałaganem, dlatego każda rzecz, która może go ograniczyć jest bardzo pożądana. Szlifierka do drobnych elementów KA511EKA została wyposażona w nasadkę do odpylacza ssącego w celu zwiększenia czystości w miejscu pracy. Nie trzeba się już martwić, że pył, którego podczas szlifowania wytwarza się bardzo dużo, będzie wszędzie. Jak wiadomo, trudno takie zanieczyszczenia później usunąć z racji tego, że dostaje się we wszystkie, nawet trudno dostępne zakamarki.

Szlifierka do drobnych elementów KA511EKA to jedno z wielu rozmaitych elektronarzędzi, które zdecydowanie ułatwia i usprawnia remont. Jest to też narzędzie bardzo wydajne, m.in. dzięki wymiennej stopie. Zwiększa to jego trwałość użytkową.

Wszystkie właściwości produktu zachęcają do wyposażenia w sprzęt swoje stanowisko pracy. Z pewnością zyska wówczas na profesjonalności przy jednoczesnym osiągnięciu efektów pracy na naprawdę dużym poziomie. Szlifierka do drobnych elementów KA511EKA z tak świetnymi parametrami technicznymi, które zapewniają łatwość i bezpieczeństwo użycia, warta jest swojej stosunkowo niskiej ceny.

Szlifierki marki Black&Decker produkowane są zgodnie z dwiema zasadami – ergonomia i bezpieczeństwo w pracy.

Our website is protected by DMC Firewall!