Szlifierka do gipsów - Żyrafa LPC97S

szlifierka lpc97s

Szlifierka do gipsów - Żyrafa LPC97S

Dane techniczne szlifierki do gipsów - Żyrafa LPC97S
  • Moc: 550W
  • Prędkość bez obciążenia: 650-1600/min
  • Wymiar dysku: 225mm
  • Masa: 3,6 kg

Wykańczanie prac malarskich i dekoracyjnych nigdy nie było tak proste jak przy użyciu szlifierki do gipsów – Żyrafa LPC97S! Z pewnością każdy zdaje sobie sprawę, że istotne jest perfekcyjne doprowadzenie remontu do końca. Jednocześnie wiadomo, jak ciężko ręcznie wykonać pewne czynności. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi szlifierka do gipsów, której ergonomia umożliwia łatwą i wydajną pracę każdemu, bez względu na to, czy jest się fachowcem pracującym ze szlifierkami niemal każdego dnia, czy majsterkowiczem remontującym własny dom.

Urządzenie zostało idealnie zaprojektowane. Umieszczenie silnika przy bagnecie urządzenia, blisko tarczy szlifującej, zaowocowało poręcznością szlifierki. Zmniejszyło to również ryzyko uszkodzenia linki napędowej. Dzięki odpowiedniemu wyważeniu możliwe jest szlifowanie pod różnymi kątami. Natomiast duża płaszczyzna szlifująca sprawia, że praca staje się szybsza. Dodatkowo, świetnie sprawdza się podczas szlifowania w narożnikach co zazwyczaj sprawia wiele problemów. Niewielka waga urządzenia ułatwia oraz umożliwia wykonywanie pracy nie obciążając przy tym zbytnio mięśni.

Ponadto, do szlifierki dołączone zostały: dodatkowy uchwyt, papier ścierny gr. 80, torba, która bardzo ułatwia transportowanie, paski velcro służące do łączenia bagnetu z rurą, czterometrowa rura do odciągu oraz klucz serwisowy. Wszystkie te elementy składają się na sprzęt wysokiej jakości wart swojej ceny.

W kwestii zwiększonego stopnia bezpieczeństwa podczas pracy ze szlifierką ważne jest, że została wyposażona w elektroniczną kontrolę prędkości oraz wyłącznik, który jest osłonięty specjalną osłoną, która chroni go przed pyłem i znajduje się z dala od obszaru szlifowania. Jak powszechnie wiadomo, szlifierka nie należy do najbezpieczniejszych narzędzi. Nadzwyczaj szybkie obroty papieru ściernego mogą trwale i znacznie okaleczyć użytkownika. Dlatego w kwestii tego typu sprzętów tak ważną kwestią jest sprawa zapewnienia odpowiedniego bezpieczeństwa osobom pracującym z elektronarzędziem.

Każde stanowisko pracy, które zostanie wyposażone w szlifierkę do gipsów LPC97S zyska na profesjonalności, a efekty pracy z pewnością usatysfakcjonują każdego użytkownika tego elektronarzędzia.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!