Szlifierka mimośrodowa MT924

szlifierka MT924

Szlifierka mimośrodowa MT924

Dane techniczne szlifierki mimośrodowej MT924:

  • Moc 240 W
  • Prędkość obrotowa na biegu jałowym: 12000 obr/min
  • Częstotliwość skoku na biegu jałowym 24000/min
  • Średnica ruchu oscylacyjnego: 2,8 mm
  • Talerz szlifierski 125 mm
  • Wymiary: 153 x 123 x 144 mm
  • Waga 1,2 kg

Każdą pracę remontowo-budowlaną należy odpowiednio wykończyć. Do wielu tego typu prac wykorzystuje się szlifierki. Ważne, by spośród wielu rodzajów dostępnych na rynku tego typu sprzętów, wybrać odpowiednią do danej pracy. Jeszcze jedną istotną kwestią jest wybór takiego elektronarzędzia, którego ergonomia zapewni łatwą, a tym samym wydajną pracę. Ponadto, przy pracy ze szlifierką, bardzo ważne jest zachowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Wszystkie te wyznaczniki należy wziąć pod uwagę podczas wyboru elektronarzędzia.

Szlifierka mimośrodowa MT924 dzięki odpowiednim parametrom technicznym osiągnęła niezwykle wysoki poziom ergonomii jak dla tego typu szlifierek. Zawdzięcza to uchwytowi, który został tak zaprojektowany, by jak najbardziej dostosować się do dłoni użytkownika. Dzięki temu zapewniony został wysoki komfort pracy. Możliwe jest również kontrolowanie prowadzenia maszyny, a dłoń nie zostaje zbytnio obciążona ciężarem. Dzięki ułatwieniu wykonywanej pracy staje się ona wydajniejsza, a efekty bardziej zadowalające. Praca jest prostsza również dzięki rzepom, które służą do wymiany i montowania papieru ściernego. Pozwala to zaoszczędzić czas użytkownika.

Odpowiedni poziom bezpieczeństwa natomiast zapewnia dołączony do zestawu worek na pył oraz urządzenie odsysające. Chroni to nie tylko przed wdychaniem pyłu, który w dużych ilościach mógłby być szkodliwy dla zdrowia, ale także sprawia, że podczas wykonywanej pracy jest znacznie czyściej. Dzięki temu praca, która z reguły nie jest łatwa,  staje się zdecydowanie przyjemniejsza.  

Wszystkie te właściwości szlifierki mimośrodowej MT924 w połączeniu z przystępną ceną czynią z niej pożądane elektronarzędzie. Warto wyposażyć w nie swoje stanowisko pracy. Z pewnością zyska wówczas na profesjonalizmie.  Natomiast ergonomia i zapewnienie odpowiedniego stopnia bezpieczeństwa gwarantują zadowalające efekty pracy na najwyższym poziomie.

Warto, by szlifierka mimośrodowa MT924 stała się narzędziem pracy każdego majsterkowicza, ale także profesjonalistów zajmujących się realizacją większych projektów remontowo-budowlanych.

Our website is protected by DMC Firewall!