Szlifierka do betonu PC5001C

szlifierka PC5001C

Szlifierka do betonu PC5001C

Dane techniczne szlifierki do betonu PC5001C
  • Prędkość bez obciążenia 10 000 obr/min
  • Tarcza diamentowa: 125mm
  • Otwór w tarczy diamentowej: 22.23 mm
  • Waga: 5,1kg

Prace remontowe i budowlane dla osiągnięcia znakomitego efektu wymagają perfekcyjnego wykończenia. Często, do końcowej obróbki materiału powszechnie stosuje się szlifierki. Podobnie jak w przypadku każdego innego elektronarzędzia, również to występuje w wielu różnych kategoriach. Na bogatym rynku elektronarzędzi istnieją m.in. szlifierki kątowe, do gładzi, do betonu, mimośrodowe, szczotkowe. W zależności od potrzeb, warto wyposażyć swoje stanowisko pracy w odpowiedni sprzęt tego typu. Z pewnością zyska dzięki temu na profesjonalności. Szlifierka do betonu PC5001C to sprzęt, na który śmiało może sobie pozwolić każdy majsterkowicz. Posiadając odpowiednie parametry techniczne, zapewnia komfort oraz wysoki stopień bezpieczeństwa w pracy. Jest to kwestia szczególnie ważna w przypadku elektronarzędzi.

Urządzenie posiada elektroniczną kontrolę prędkości, a także funkcję, która chroni przed przypadkowym włączeniem urządzenia. Dodatkowo, dużym plusem jest wyposażenie szlifierki w diodę LED, która doskonale podświetla miejsce pracy. Natomiast miękki start jak i pewne prowadzenie elektronarzędzia gwarantuje łatwość i lekkość używania sprzętu. Można mieć pewność, że praca ze szlifierką do betonu PC5001C łączy się z bezpieczeństwem.

Ergonomia w pracy to wynik wszystkich tych właściwości. Jest to niezwykle istotne, ponieważ w pracy liczy się maksymalne dostosowanie narzędzia do cech fizycznych osoby pracującej z danym sprzętem. Dzięki temu praca staje lżejsza, a tym samym wydajniejsza i bezpieczniejsza, a efekty bardziej zadowalające. Stosunkowo niewielka waga szlifierki do betonu PC5001C pozwala na używanie jej niemal przez każdego, bez względu na to, czy jest się domowym majsterkowiczem czy fachowcem mającym na co dzień do czynienia z tego typu narzędziami. 

Biorąc pod uwagę wszystkie właściwości techniczne sprzętu warto w niego zainwestować i wzbogacić o taką szlifierkę swoje stanowisko pracy. Dodatkowym atutem jest fakt, że urządzenie zostało wyprodukowane przez firmę Makita, która jest jedną z wiodących marek na rynku elektronarzędzi. Gwarantuje to rzetelne oraz profesjonalne wykonanie szlifierki tak, by wyróżniała się spośród wielu tego typu urządzeń.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!