Wiertarka kątowa DA3010F

Wiertarka kątowa DA3010F

Dane techniczne wiertarki kątowej DA3010F:
  • Pobór mocy 450 W
  • Prędkość obr. na biegu jał. 0-2.400 min-1
  • Rozwartość uchwytu wiertarskiego 0,5-10 mm
  • Zdolność wiercenia w stali do 10 mm
  • Zdolność wiercenia w drewnie do 25 mm
  • Waga 1,6 kg

Elektronarzędzia są dzisiaj jednymi z podstawowych urządzeń nadających się do pracy w branży budowlanej. Należące do nich różnego rodzaju wiertarki świetnie sprawdzają się w niejednej sytuacji. Wiertarka to narzędzie znane od stuleci. Dawniej były to wiertarki ręczne napędzane siłą mięśni. Dziś zaawansowana technologia pozwala na tworzenie znacznie bardziej ergonomicznych sprzętów. Dzięki temu są wygodne w użyciu i pomocne nie tylko przy wielkich projektach budowlanych, ale też przy małych pracach remontowych we własnym domu. W kwestii dużych przedsięwzięć świetnie sprawdzają się wiertarki diamentowe.

Wiertarka diamentowa D21582K ma służyć szybkiemu i dokładnemu wierceniu rdzeniowemu do 152 mm. Jest to sprzęt specjalistyczny instalujący różne urządzenia hydrauliczne, elektryczne oraz grzewczo-klimatyzacyjne. Taką wiertarką wierci się z dużą mocą w cegle i murze. Dla ułatwienia pracy posiada podest, który umożliwia pracę ciągłą oraz spryskiwacz wodny, który służy do wiercenia w twardych materiałach do 132 mm. Dodatkowo posiada duże rękojeści, które dają gwarancję komfortu użytkowania. Jedna z nich – boczna, jest wielopozycyjna co również sprzyja komfortowi pracy. 

Oprócz wygody ważne jest również bezpieczeństwo podczas pracy z elektronarzędziami, dlatego wiertarka diamentowa jest tak skonstruowana, aby zapewnić użytkownikowi i jedno, i drugie. Tylna rękojeść, odznaczająca się dużym rozmiarem, umożliwia pracę w rękawicach roboczych. Ponadto, zostało wmontowane sprzęgło mechaniczne, które zwiększa poziom bezpieczeństwa.

Każde stanowisko pracy powinno zadbać o posiadanie takiej wiertarki diamentowej. Jest ona nie tylko wygodna i bezpieczna w używaniu, ale daje też dużą satysfakcję z efektów wykonanej za jej pomocą pracy. Z pewnością każdy fachowiec doceni jej zalety.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!