Wiertarka kątowa DA3011F

Wiertarka kątowa DA3011F

Dane techniczne wiertarki udarowej HP2050H:
  • Pobór mocy 450 W
  • Prędkość obr. na biegu jał. 0-2.400 min-1
  • Zakres mocowania 0,8-10 mm
  • Zdolność wiercenia w stali do 10 mm
  • Zdolność wiercenia w drewnie do 25 mm
  • Waga 1,6 kg
Małe zakamarki, trudno dostępne miejsca, ciasne przestrzenie, załamane powierzchnie – w takich miejscach zazwyczaj nie ma szans na pracę ze standardową wiertarką. W takich przypadkach najlepiej sprawdza się wiertarka kątowa. Jej unikalny kształt został stworzony specjalnie na potrzeby wykonywania prac w trudno dostępnych miejscach. Każde stanowisko pracy powinno być wyposażone w tego typu narzędzia, bez względu na to czy znajduje się na placu budowy dużego przedsięwzięcia budowlanego czy w garażu należącego do domowego majsterkowicza.

Spośród wielu wiertarek kątowych na szczególną uwagę zasługuje wiertarka kątowa DA3011F. Wyprodukowana przez firmę Makita specjalizującą się w tego typu elektronarzędziach z pewnością nie zawiedzie niczyich oczekiwań. Jej ergonomia wynika z faktu, że jest narzędziem o niewielkich rozmiarach. Dzięki małej głowicy oraz wysokości wynoszącej zaledwie 93 mm od wierzchołka uchwytu do górnej krawędzi przekładni, bez przeszkód dociera we wszystkie trudno dostępne miejsca. Ponadto, ma silnik o mocy 450 W, otwór z gwintem przeznaczony na dodatkowy uchwyt oraz elektroniczny wyłącznik regulujący i blokujący prędkość obrotów. Dodatkową zaletą jest wyposażenie narzędzia w diodę LED, która podświetla miejsce wiercenia. Wszystko to sprzyja profesjonalnej i komfortowej pracy nie wymagającej używania dużej siły mięśni ze względu na niewielką masę oraz poręczny kształt i uchwyty dopasowane do dłoni.

Wiertarka kątowa DA3011F z pewnością zadowoli każdego użytkownika. Sprosta wielu trudnym zadaniom remontowym i budowlanym, a ergonomia uprzyjemni i zdecydowanie ułatwi pracę każdemu użytkownikowi.
Our website is protected by DMC Firewall!