Wiertarka ze stopą magnetyczną EVOLUTION BORA 2800

wiertarka bora evolution 2800

Wiertarka ze stopą magnetyczną EVOLUTION BORA 2800

Dane techniczne wiertarki ze stopą magnetyczną EVOLUTION BORA 2800:

  • Moc znamionowa 1 200 W
  • Prędkość obrotowa 550 obr/min
  • Max. średnica wiercenia 28 mm (wiertłami trepanacyjnymi)
  • Max. głębokość wiercenia 50 mm
  • Uchwyt narzędziowy M13
  • Ciężar 12,7 kg

Budowa mostów, dróg, budynków mieszkalnych i usługowych – realizacja tak potężnych projektów budowlanych nie może odbyć się bez profesjonalnych elektronarzędzi. Każde stanowisko pracy na placu budowlanym wymaga posiadania odpowiedniego sprzętu. W tej kwestii świetnie sprawdza się wiertarka ze stopą magnetyczną EVOLUTION BORA 2800. Jest to narzędzie z kategorii wiertarek specjalizacyjnych, które zostało przeznaczone do łączenia elementów metalowych z drewnianymi. Tego typu sprzęt pomimo ogromnej mocy cechuje duża ergonomia. Ma prostą konstrukcję, jest też łatwy w obsłudze. Nie wymaga używania zbyt dużej siły od osoby pracującej z tym urządzeniem.

W skład całego wyposażenia narzędzia wchodzi walizka, która zdecydowanie ułatwia transport, zbiornik na ciecz chłodzącą, osłona, uchwyt wiertarski, łańcuch oraz klucz imbusowy. Wszystko to ma zapewnić optymalną ergonomię w pracy oraz bezpieczeństwo podczas używania tego elektronarzędzia. Wiertarka wraz z elementami dodatkowymi tworzy niepowtarzalną i niczym niezastąpioną całość.

Przy pracy z elektronarzędziami bardzo ważna jest kwestia bezpieczeństwa. Zazwyczaj są to urządzenia ciężkie, nierzadko mało poręczne, wyposażone w elementy, które łatwo mogą zranić użytkownika. W przypadku wiertarki ze stopą magnetyczną EVOLUTION BORA 2800 poziom bezpieczeństwa jest na najwyższym poziomie. Istotne są tu takie dodatki jak osłona czy zbiornik na ciecz chłodzącą. Ponadto, zadbano o to, aby sprzęt był stabilny. 

Wiertarka ze stopą magnetyczną EVOLUTION BORA 2800 to produkt wart swojej ceny. Doskonałymi parametrami technicznymi wyróżnia się na tle innych tego typu elektronarzędzi, a efekty pracy wykonanej za jego pomocą z pewnością każdego usatysfakcjonują. Natomiast stanowisko pracy, na którym znajduje się wiertarka ze stopą magnetyczną, stanie się bardziej profesjonalne.

W pracy przy użyciu elektronarzędzi dobrze jest kierować się ergonomią i bezpieczeństwem. Te dwie zasady, kluczowe w branży budowlanej, zostaną spełnione przez wiertarkę ze stopą magnetyczną EVOLUTION BORA 2800. Warto sprawić, by praca stała się lżejsza i przyjemniejsza.

Our website is protected by DMC Firewall!