Wiertarka udarowa HP2050H

wiertarka hp2050h

Wiertarka udarowa HP2050H

Dane techniczne wiertarki udarowej HP2050H
  • Moc znamionowa: 720 W
  • Prędkość obrotowa bez obciążenia: 1 bieg: 0-1200 min-1; 2 bieg: 0-2900 min-1
  • Ilość udarów na minutę: 1 bieg: 0-24.000 min-1; 2 bieg: 0-58.000 min-1
  • Zdolność wiercenia: stal 13 mm, beton: 20 mm, drewno 40 mm
  • Uchwyt wiertarski: 1,5-13 mm
  • Waga: 2,5 kg
  • Wymiary: 372 x 70 x 220 mm

Każde stanowisko pracy, czy to profesjonalnego pracownika budowlanego, czy domowego majsterkowicza, powinno być wyposażone w odpowiednie narzędzia. Odpowiednie, czyli takie, które ułatwią, a także zapewnią bezpieczeństwo pracy. Dziś zaawansowana technologia pozwala na konstruowanie elektronarzędzi, których ergonomia jest znacznie większa niż tradycyjnego sprzętu. Do tego typu narzędzi należy wiertarka. Istnieją różne rodzaje wiertarek – udarowe, bezudarowe, kątowe, specjalistyczne. W zależności od rodzaju wykonywanej pracy, wybiera się tą, która do minimum obniży wysiłek fizyczny użytkownika dając jednocześnie duże zadowolenie z efektów pracy.

Wiertarka udarowa HP2050H została wyposażona w silnik o mocy 720W. Dodatkowo, rękojeść, dzięki powleczeniu gumą, posiada właściwości antypoślizgowe, a sprzęgło przeciążeniowe chroni użytkownika i przekładnię w chwili, gdy wiertło zostanie zablokowane. Kolejną zaletą jest duża wydajność wiercenia przy małych drganiach oraz 2-biegowa przekładnia wiertarki z elektronicznym układem regulacji. Ponadto, jej konstrukcja została wzmocniona, a obudowę wykonano z aluminium, które odlano pod ciśnieniem. Dzięki temu obudowa jest nie tylko smukła, ale także mocna. Wiertarka została też wyposażona w duży wyłącznik z pokrętłem, które reguluje prędkość obrotów oraz przełącznik zmieniający obroty: praw/lewo.

Wszystko to zapewnia nie tylko komfort pracy, ale również wysoki poziom bezpieczeństwa osobie pracującej ze sprzętem. 

Wiertarka udarowa różni się tym od pozostałych, że poza ruchami obrotowymi, wykonuje także ruchy posuwisto-zwrotne, czyli uderza o materiał, w którym się pracuje. Narzędzie to służy do obrabiania materiałów zarówno kruchych, jak i twardych. Jest to niezwykle wygodne, bowiem nie trzeba zmieniać elektronarzędzia dostosowując go do innego materiału.

Wygodna walizka dołączona do zestawu pozwoli utrzymać porządek wśród części wymiennych należących do wiertarki. Sprzęt z pewnością zadowoli każdego domowego majsterkowicza, a nawet profesjonalnego pracownika budowlanego.

Our website is protected by DMC Firewall!